FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Co wyróżnia nasze usługi?

Naszą misją jest ciągłe doskonalenie naszych usług oraz procedur związanych z ich realizacją. Staramy się zawsze znaleźć kompromis pomiędzy ceną usługi a wysokim poziomem jej realizacji. Zawsze dokładamy starań by spełnić wszystkie wymagania naszych klientów oraz by zlecenie zostało wykonane w pełni profesjonalnie i we wcześniej ustalonym terminie. Twój komfort jest dla nas równie istotny co wysoki poziom naszych usług, w związku z tym zawsze staramy an bieżąco Cię informować na jakim etapie realizacji jest Twoje zamówienie.

Kto będzie realizował Twoją usługę ?

Nasz zespół składa się z Wirtualnych Promotorów. Każdy z nich posiada odpowiednie wykształcenie. Wirtualni Promotorzy wyspecjalizowani są w danej dziedzinie i z tej dziedziny pomagają naszym klientom. By zostać naszym Wirtualnym Promotorem należy wykazać się szeregiem umiejętności, takich jak: lekkie pióro, pracowitość, sumienność, rzetelna wiedza z danego kierunku. Większość naszych Wirtualnych Promotorów pomogła naszym klientom w realizacji dziesiątków tekstów. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą, to zapraszamy do kontaktu. W celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego, należy przesłać naszemu konsultantowi swoje CV.

Jakie mamy doświadczenie w pomocy studentom w pisaniu prac ?

Na rynku działamy już 8 lat. W tym czasie zdążyliśmy zrealizować ponad 10 tysięcy zleceń. Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie. Zadowolenie naszych klientów sięga 95% ( w przypadku 5 % klientów konieczne są poprawki, które wprowadzamy bez dodatkowych kosztów) .

Jak możesz poznać cenę usługi ?

Ceny naszych usług zaczynają się od 30 zł. Żeby poznać dokładną cenę usługi prosimy o skorzystanie z formularza zamówienia. By usprawnić proces wyceny prosimy o podanie: kierunku studiów, tematu pracy, ilości stron oraz terminu realizacji usługi. W celu poznania ceny swojej usługi zapraszamy do zakładki kontakt.

Jak możesz złożyć zamówienie?

W celu złożenia zamówienia należy:
1. Skontaktować się z naszym konsultantem wysyłając maila na adres: kontakt@e-praca-dyplomowa.pl
2. Zadzwonić do naszego konsultanta
3. Skorzystać z formularza zamówienia na naszej stornie

Jak będzie wyglądać realizacja Twojego zlecenia?

Cały proces skalda się z kilku prostych kroków:
1. Skontaktuj się z naszym konsultantem, ustal wraz z nim szczegóły zamówienia
2. Złóż zamówienie
3. Jeden z naszych Wirtualnych Promotorów zostanie przydzielony do Twojego zlecenia w celu przeprowadzenia korepetycji, które zdecydowanie ułatwią proces pisania Twojej pracy.
4. Jeśli Twoje zamówienie dotyczyło korekty tekstu, wtedy nasz Wirtualny Promotor naniesie niezbędne poprawki.
W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy do skorzystania z formularza zamówienia

Jak możesz zapłacić za usługę ?

Płatność odbywa się w ratach. Klient przed złożeniem zamówienia otrzyma informację o wysokości poszczególnych rat. Płatności można dokonać w następujący sposób:
– Poprzez bankowość internetową
– Przelewem tradycyjnym, np. na poczcie

Czy są jakieś dodatkowe opłaty ?

Na etapie ustalania szczegółów zamówienia klient otrzymuje pełną informację o wszystkich kosztach. Cena raz ustalona nie zostanie nigdy zmieniona. Brak ukrytych kosztów i żadnych dodatkowych opłat.

W jaki sposób otrzymuję zamówioną pomoc?

Wszelkie zrealizowane Wirtualne Korepetycje odbywają się poprzez bezpośredni kontakt mailowy z jednym z naszych Wirtualnych Promotorów, który dołoży wszelkich starań by pomóc Ci w realizacji Twojej pracy.

Jak długo trwa realizacja zlecenia ?

Nasz klient decyduje w jakim terminie chce otrzymać pomoc. W nadzwyczajnych okolicznościach potrafimy wykonać usługę już w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Jak mogę sprawdzić na jakim etapie jest realizacja zlecenia ?

Staramy się dopełnić wszelkich starań byś zawsze wiedział na jakim etapie realizacji jest Twoje zlecenie. Chętnie powiadomimy Cię o statusie Twojego zamówienia mailowo lub za pomocą sms’a.

Jak i kiedy mogę zgłosić ewentualne poprawki ?

Klient ma prawo zgłaszać wszelkie poprawki do realizowanego zlecenia przez cały okres zlecenia oraz do 30 dni od daty przesłania finalnej wersji zlecenia. Po upływie terminu zgłaszania bezpłatnych poprawek serwis zastrzega sobie prawo do pobierania opłat za wykonanie poprawek lub prawo odmowy ich realizacji.

Zniżki za polecenie naszej strony

Korzystając z naszych usług możesz otrzymać zniżkę nawet do 50 % za zamawianą usługę. Wystarczy, że zachęcisz znajomych do skorzystania z naszych usług. Za każde polecenie nowego klienta otrzymasz 10% zniżki, aż do maksymalnie 50% zniżki za 5 klientów.

Zniżka za dużą ilość stron

W przypadku dużych zleceń obowiązuje zniżka nawet do 15 %. By dowiedzieć się jaka przysługuje Ci zniżka skorzystaj z formularza zamówienia na naszej stronie.

Jaką masz gwarancję przeprowadzenia korepetycji ?

Jesteśmy legalnie działającą firmą, która cieszy się dobrą opinią od wielu lat. Wszelkie nasze usługi realizujemy zgodnie z regulaminem oraz wraz z ustaleniami dokonanymi z klientem. W przypadku nie spełnienia Twoich oczekiwań możesz zrezygnować z usługi lub zarządzać poprawek. By oszczędzić Ci nerwów stosujemy płatność ratalną, dzięki czemu zmniejszysz ryzyko ewentualnych strat. Przy realizacji naszych usług stosujemy wszystkie zalecenia Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta.

Jaką masz gwarancję, że praca nie będzie plagiatem ?

Jeśli masz wątpliwości co do tego czy Twój tekst nie jest plagiatem to chętnie na Twoje życzenie przygotujemy raport plagiatowy w serwisie plagiat.pl. Sprawdzenie tekstu w programie plagiat.pl to dodatkowy koszt 200 zł.

Jak wygląda sprawa unikalności korepetycji ?

Wszelkie korepetycje zawsze realizowane na indywidualne zamówienie użytkownika i zgodnie z wszystkimi wytycznymi Zamawiającego. Każdy z naszych Wirtualnych Redaktorów podchodzi do każdego klienta indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Czy zapewniamy poufność i anonimowość ?

Każda legalnie działająca firma na rynku musi przestrzegać przepisów o ochronie danych osobowych. Państwa dane osobowe, nie są nikomu udostępniane, przekazywane lub wykorzystywane w żaden sposób niezwiązany z realizacją danej usługi.

Czy w przypadku prac badawczych pomagamy w przeprowadzeniu badań ?

Tak, nasi Wirtualni Promotorzy pomogą Ci również w przeprowadzeniu badań. Możliwość pomocy  zależy jednak od rodzaju badań. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Czy o jest legalne?

Zakres świadczonych przez naszą firmę usług jest całkowicie legalny. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem gospodarczym wypełniającym wszystkie zobowiązania wobec instytucji państwowych. Wirtualne Korepetycje prowadzone przez naszych Wirtualnych Promotorów mają jedynie na celu pomoc merytoryczną przy samodzielnym przygotowaniu tekstu przez naszego klienta.