Pomoc i doradztwo w pisaniu prac – licencjackich, magisterskich, inżynierskich

Cena usługi zależy od kilku czynników, takich jak temat pracy, termin realizacji, złożoność pracy, czy kierunek studiów. Cena pomocy w pisaniu pracy magisterskiej lub licencjackiej ustalana jest każdorazowo z klientem. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Co oferujemy:

Termin realizacji korepetycjiCena
Powyżej 1 miesiąca30 zł
Poniżej 1 miesiąca35 zł
Poniżej 3 tygodni40 zł
Poniżej 2 tygodni45 zł
Poniżej 1 tygodnia50 zł

Pisanie pracy dyplomowej to proces, który jest oparty na doświadczeniu i merytorycznym przygotowaniu każdego ze współpracujących z nami Wirtualnych Promotorów. Po zdecydowaniu się na naszą usługę zyskujesz pewność, że otrzymasz pomoc na najwyższym poziomie. Praca magisterska, licencjacka czy inżynierska to przecież wizytówka każdego studenta.

Pisanie prac oraz korekta istniejącego tekstu

Nasz zespół oferuje także usługę korekty istniejącego już tekstu. Cennik dostępy na stronie internetowej przedstawia koszt minimalny za określoną liczbę stron oraz termin realizacji zlecenia. Są to odpowiednio:

Termin realizacjiCena
Powyżej 1 miesiąca24 zł/stronę
Poniżej 1 miesiąca26 zł/stronę
Poniżej 3 tygodni32 zł/stronę
Poniżej 2 tygodni36 zł/stronę
Poniżej 1 tygodnia42 zł/stronę
  • Minimalna cena za stronę to 25 zł
  • Minimalna łączna wartość jednego zamówieni to 250 zł
  • Nawet do 20% zniżki dla stałych klientów
  • Atrakcyjne zniżki za polecenie naszego serwisu (nawet do 50 % ceny)
  • Koszt raportu plagiatowego to 200 zł

Zniżki na usługi pisania i poprawy prac dyplomowych

• Korzystając z naszej pomocy i doradztwa w procesie tworzenia prac dyplomowych, możesz otrzymać dużą zniżkę na kolejne usługi. Każdy polecony klient to aż 10% rabatu, przy czym maksymalnie zyskać możesz aż 50% upustu za kolejnych 5 poleconych kontrahentów. W przypadku dużych zleceń obowiązuje zniżka nawet do 15%. By dowiedzieć się, jaka przysługuje Ci zniżka skorzystaj z formularza zamówienia na naszej stronie.