Pisanie, poprawa, pomoc i doradztwo prac – licencjackich, magisterskich, inżynierskich – cena i koszt pracy dyplomowej, licencjackiej, inżynierskiej i magisterskiej – ile kosztuje praca dyplomowa? – cennik

Cena usługi zależy od kilku czynników, takich jak temat pracy, termin realizacji, złożoność pracy, czy kierunek studiów. Cena pomocy w pisaniu pracy magisterskiej lub licencjackiej ustalana jest każdorazowo z klientem. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Co oferujemy:

Termin realizacji korepetycjiCena
Powyżej 1 miesiąca30 zł
Poniżej 1 miesiąca32 zł
Poniżej 3 tygodni35 zł
Poniżej 2 tygodni37 zł
Poniżej 1 tygodnia40 zł

Czym się różni poprawa pracy magisterskiej od poprawy innych prac? Pisanie pracy dyplomowej to proces, który jest oparty na doświadczeniu i merytorycznym przygotowaniu każdego ze współpracujących z nami Wirtualnych Promotorów. Po zdecydowaniu się na naszą usługę zyskujesz pewność, że otrzymasz pomoc na najwyższym poziomie. Praca magisterska, licencjacka czy inżynierska to przecież wizytówka każdego studenta.

Ile kosztuje praca? Pisanie prac oraz korekta istniejącego tekstu pracy dyplomowej, licencjackiej, inżynierskiej i magisterskiej

Nasz zespół oferuje także usługę korekty istniejącego już tekstu. Cennik dostępy na stronie internetowej przedstawia koszt minimalny za określoną liczbę stron oraz termin realizacji zlecenia. Są to odpowiednio:

Termin realizacjiCena
Powyżej 1 miesiąca15 zł/stronę
Poniżej 1 miesiąca16 zł/stronę
Poniżej 3 tygodni17,5 zł/stronę
Poniżej 2 tygodni18,50 zł/stronę
Poniżej 1 tygodnia20 zł/stronę
  • Minimalna cena za stronę to 20 zł
  • Minimalna łączna wartość jednego zamówieni to 150 zł
  • Nawet do 20% zniżki dla stałych klientów
  • Atrakcyjne zniżki za polecenie naszego serwisu (nawet do 50 % ceny)
  • Koszt raportu plagiatowego to 150 zł

Zniżki na usługi pisania i poprawy prac dyplomowych

• Korzystając z naszej pomocy i doradztwa w procesie tworzenia prac dyplomowych, możesz otrzymać dużą zniżkę na kolejne usługi. Każdy polecony klient to aż 10% rabatu, przy czym maksymalnie zyskać możesz aż 50% upustu za kolejnych 5 poleconych kontrahentów. W przypadku dużych zleceń obowiązuje zniżka nawet do 15%. By dowiedzieć się, jaka przysługuje Ci zniżka skorzystaj z formularza zamówienia na naszej stronie.